SZUKAJ

Inżynier serwisu

21-07-2015

InTechnologia Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie

Nasza działalność skupia się na projektowaniu i budowaniu maszyn.
Projektujemy i realizujemy maszyny na potrzeby naszych klientów. Tworzymy systemy zintegrowane z istniejącymi maszynami tj. manipulatory, przyrządy, systemy wizyjne, itp. Realizujemy również kompleksowe projekty maszyn i linii zautomatyzowanych. Są to maszyny projektowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Nasi inżynierowie uczestniczą w całym procesie projektowania i budowania maszyny.

Opis stanowiska:

serwisowanie maszyn przemysłowych (głównie wtryskarek)
naprawa maszyn produkcyjnych (głównie wtryskarek)
modernizacje maszyn
aktualizacja dokumentacji maszyn
przeglądy maszyn
ewentualny udział w projektowaniu nowych maszyn

Wymagania:

Wykształcenie min. techniczne
Doświadczenie w serwisie lub/i dziale utrzymania ruchu
Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
Mile widziane doświadczenie z wtryskarkami
Znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej
Umiejętność diagnostycznego myślenia
Uprawnienia SEP

Oferujemy:

Stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Partnerską atmosferę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny
Pracę w zespole specjalistów
Praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych zdobyczy techniki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV oraz list motywacyjny o tytule wiadomości: SER2012/wroc - Aplikuj teraz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”