SZUKAJ

UX Designer

21-07-2015

Infolet

Kraków

Freelancer

Infolet jest polską firmą, która od 2005 roku współpracuje z globalnymi korporacjami, firmami o zasięgu europejskim i oczywiście klientami z Polski. Zatrudnia ponad 70 pracowników o różnej specjalizacji, którzy realizują projekty dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości.
W kwietniu 2013 firma powołała do życia Fundację Infolet - Młodzi w IT, której głównym celem statutowym jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.

UX Designer
Nr ref.: 57/09

Katowice i Kraków

Opis stanowiska

UX Designer będzie odpowiedzialny za projektowanie makiet stron i aplikacji webowych, wykonywanie testów A/B i przeprowadzanie badań użyteczności z użytkownikami.

Narzędzia: Axure, Google Analytics, HTML, CSS, JavaScript.

Wymagania

co najmniej rok doświadczenia komercyjnego na stanowisku UX Designer lub pokrewnym,
doświadczenie z HTML, CSS i JavaScript,
doświadczenie z Axure RP,
doświadczenie w projektowaniu dużych stron e-commerce,
doświadczenie z usability testing,
portfolio zrealizowanych projektów,
komunikatywny angielski.
Mile widziane

doświadczenie z RWD,
znajomość Google Analytics,
znajomość najnowszych rozwiązań związanych z UX.

Oferujemy

możliwość pracy na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej - w zależności od preferencji,
wynagrodzenie na poziomie 7000 - 10000 PLN brutto na umowę o pracę,
profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz udział w konferencjach,
zniżki na usługi proponowane przez biznes klienta,
nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji,
dofinansowanie karty Multisport,
dofinansowanie nauki języka angielskiego,
ubezpieczenia grupowe,
chillout room,
home office dla najlepszych kandydatów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)".
Number certyfikatu: 2343