SZUKAJ

Project Manager ERP

02-08-2015

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Białystok

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń.

Duża firma produkcyjna o kapitale szwajcarskim poszukuje Project Managera do nadzorowania projektu wdrażania systemu ERP.

Miejsce pracy: okolice Białegostoku (woj. Podlaskie)

Zadania:

Nadzorowanie projektu wdrażania systemu ERP end-to-end (nadzór nad testami, wdrażanie systemu, analiza biznesowa, utrzymywanie)
Przeprowadzanie analiz biznesowych
Umiejętność raportowania oraz tworzenia bieżącej dokumentacji projektu
Szacowanie środków niezbędnych do wdrożenia projektu

Wymagania:

Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki
Min. 2 lata doświadczenia jako project manager lub analityk ERP
Doświadczenie we wdrażaniu systemu ERP w środowisku produkcyjnym
Umiejętność raportowania w języku angielskim

Oferujemy:

Atrakcyjne dodatki/bonusy finansowe (do wyboru wedle uznania – m.in. finansowanie kosztów podróży, mieszkania, wyżywienia, opieki medycznej)
Możliwość rozwijania znajomości języków obcych dzięki kontaktom z managerami z zagranicy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy przesyłać CV z listem motywacyjnym poprzez przycisk Aplikuj Teraz.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."