SZUKAJ

Grafik - Webdesigner

05-08-2015

TeamQuest Sp. z o.o.

Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Twoje super zadania:
realizacja oryginalnych koncepcji kreatywnych
projektowanie graficzne interfejsów użytkownika, aplikacji internetowych, elementów stron www
praca w młodym, dynamicznym zespole

Oczekiwania:
min.2 letnie doświadczenie i bogate portfolio własnych projektów
zmysł artystyczny, wulkan pomysłowości
biegła obsługa programami: Photoshop, Illustrator
dobra komunikuacja w j.angielskim

Dodatkowe atuty:
znajomość popularnych CMSów
znajomość HTML/CSS/JavaScript
znajomość PHP
bieżąca wiedza na temat trendów designerskich w sieci
pasja w projektowaniu graficznym

Prosimy o przesłanie CV wraz z LM wciskając przycisk Aplikuj Teraz.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"
Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa Al. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa Al. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.