SZUKAJ

Specjalista ds. e-marketingu

05-08-2015

DREJK Kaźmierczak s.j.

Gdynia

Jeden z najbardziej rodzinnych obiektów hotelowych w Polsce.
Firma stawiająca na dynamiczny rozwój i kreatywność
poszukuje energicznej i ambitnej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Jeśli:

Nie lubisz rutyny i sypiesz pomysłami jak z rękawa.
Wiesz z praktyki co to SEM i SEO.
Posiadasz doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów promocyjnych w tradycyjnych i nowoczesnych mediach.
Pisanie oraz redagowanie tekstów promocyjnych to dla Ciebie żaden problem. Styl nie ma znaczenia – potrafisz stworzyć kreatywną ofertę wypoczynku nad morzem, jak i zajawkowy post na FB.
Polskim posługujesz się biegle w mowie i piśmie.
Wiesz jak stworzyć idealną ofertę bajkowych ferii zimowych dla dzieci i niezapomnianego sylwestra dla dorosłych.
Masz chociaż podstawową znajomość programów obróbki grafiki komputerowej.
Komunikatywność, siła perswazji i zdolności negocjacyjne już nieraz pomogły Ci w realizacji celów w dotychczasowej karierze zawodowej.
Nic nie pobudza Cię do działania tak jak możliwość kreacji i promocji niestandardowych form reklamy.
Masz zmysł analityczny i szybko reagujesz na pojawiające się trendy w marketingu.

Jesteś mobilna/y i chętnie uczestniczysz w targach i różnych ciekawych eventach.
Potrafisz pracować w zespole.
Masz doświadczenie w branży hotelarskiej (doświadczenie mile widziane, ale nie obligatoryjne).

DOŁĄCZ DO NAS!

Wymagania:

Do Twoich zadań będzie należało m.in.:

Planowanie kampanii promocyjnej w mediach tradycyjnych i nowoczesnych przy użyciu samodzielnie wybranych narzędzi i mierzenie efektywności podejmowanych działań.
Obsługa systemu CMS typu Wordpress.
Zarządzanie i optymalizacji kampanii SEO/SEM.