SZUKAJ

Fotograf

05-08-2015

F.H.U. Styl

Mikołów

Freelancer

F.H.U. Styl to sklep internetowy . Obecnie poszukujemy osoby do współpracy na stanowisku :

Fotograf

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do robienia zdjęć odzieży i obróbki graficznej tych zdjęć. Praca chałupnicza, może być w weekendy jako praca dodatkowa.
Wynagrodzenie uzależnione od ilości fotek.

Wymagania

Umiejętność fotografowania i znajomość programów graficznych.

Uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz z linkiem do portfolio za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Skontaktujemy się  z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".