SZUKAJ

Specjalista SEO

26-01-2018

Grupa TUI

Warszawa

Pełny etat

Grupa TUI w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko :

Jeśli:
znasz techniki SEO?
masz doświadczenie w pozycjonowaniu (poparte wynikami)?
znasz narzędzia analityczne Google Analytics, Webmaster Tools?
znasz popularne CMS (Joomla, WordPress, Drupal)?
posiadasz praktyczną znajomość HTML i CSS?
znasz programy afiliacyjne (mile widziane)?
Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Zadania na stanowisku:

optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki internetowe
kreowanie i wdrażanie kampanii link building
współpraca z front-end developerem, programistą i copywriterem, w zakresie optymalizacji i wprowadzania zmian
budowanie Content marketingu
raportowanie wyników SEO

Oferujemy:
Umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju
Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system premiowy oparty na wynikach
Atrakcyjne zniżki na produkty TUI
Szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV wraz z LM wciskając przycisk Aplikuj teraz.

Prosimy podać numer ref. : 50/ECOM/2015

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.