SZUKAJ

UX Designer

06-08-2015

IT Kontrakt sp. z o. o.

Warszawa

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

UX Designer

Obowiązki:
Dostarczanie user experience i najwyższej jakości rozwiązań IT na wewnętrzne potrzeby firmy
Projektowanie interfejsów i architektury informacji stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
Projektowanie makiet
Przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczności z użytkownikami końcowymi oraz przygotowywanie raportów, a także proponowanie rozwiązań
Przygotowywanie analiz eksperckich
Propagowanie wiedzy, zalet i wagi UCD wewnątrz firmy
Dbanie o najwyższą jakość kreacji
Wspieranie zespołu programistów (web oraz mobile) na etapie wdrożenia
Praca w międzynarodowych zespołach projektowych

Wymagania:

Co najmniej 2-letnie doświadczenie podparte portfolio w następujących obszarach:
HCI, UX i usability
Projektowanie makiet (Axure, Omnigraffle lub inne)
Prowadzenie szkoleń i prezentacji
Przeprowadzanie analizy biznesowej
Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja z międzynarodowym zespołem/klientem)

Oferujemy:

Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prywatną opiekę medyczną
Kartę Multisport
Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV + LM klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy podać numer referencyjny: MPC/UD/WAW/07/P

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.