Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Cad Engineer

07-08-2015

Hays Poland

Gdańsk

Pełny etat

Dla naszego Klienta, skandynawskiego producenta innowacyjnych zabezpieczeń dla branży morskiej oraz Oil&Gas, który rozpoczyna swoją działalność produkcyjną w Gdańsku, poszukujemy osoby na stanowisko :

CAD Engineer.

Do zadań CAD Engineer będzie należało przygotowanie projektów mechanicznych oraz wykonanie dokumentacji wykonawczej urządzeń i instalacji na potrzeby Klientów z branży morskiej i offshore. Dodatkowo, dzięki swoim umiejętnościom projektowym , CAD Engineer będzie wspierał dział produkcji w podniesieniu jakości i efektowności produkcji. Na co dzień będzie działał w międzynarodowym środowisku i komunikował się z zagranicznymi działami firmy.

Przez okres pierwszych 6-8 miesięcy osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział we wdrożeniu i szkoleniach w różnych oddziałach firmy w Europie Zachodniej i Skandynawii.


Jest oferta dla osób swobodnie porozumiewających się w języku angielskim w mowie i piśmie, bardzo dobrze radzących sobie z projektowaniem w AUTOCAD 2D i 3D (min. 2 lata stażu pracy), posiadających wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym i ceniących wysoką kulturę organizacyjną oraz jasną komunikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.
W formularzu należī umieścić NR REF.: 1063974

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!