SZUKAJ

Graphic Designer

09-08-2015

STOKROTKA s.c.

Poznań

STOKROTKA s.c. aktualnie poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko :

Zadania:

Tworzenie projektów graficznych na potrzeby klientów
Przygotowanie elementów stron WW etc.
Tworzenie drobnych form graficznych,
Projektowanie i składanie ogłoszeń
Tworzenie i adaptowanie KV na różne formy komunikacji
Wspomaganie bieżące pracy agencji

Oferujemy :

Ciekawą i twórczą pracę w naszej firmie
Możliwość zdobycia doświadczenia przy dużych projektach
Pracę w profesjonalnym zespole

Oczekiwania:

Bardzo wysoka kultura osobista
Doświadczenie poparte portfolio
Biegła znajomość pakietu Adobe ( inDesign, Photoshop, Ilustrator)
Wyczucie estetyczne i umiejętność projektowania
Koncyliacyjność
Dyspozycyjność
Terminowość
Odpowiedzialność
Obywatelstwo polskie
Umiejętność zagłębienia się w temat.

Mile widziane :
Ukonczone studia o specjalność artystycznej
Znajomość reguł komunikacji marketingowej
Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

Zainteresowany osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV . LM oraz link do Portfolio za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Skontaktujemy się  z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm."