SZUKAJ

Grafik

09-08-2015

LITEX SERVICE SP Z O O

Ostrów Wielkopolski

LITEX SERVICE SP Z O O poszukuje kandydatki/ kandydatów na stanowisko :

Grafik

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie projektów graficznych wykorzystywanych w kampaniach marketingowych
Projektowanie layoutów i grafik na potrzeby strony www i katalogów
Kreację i projektowanie materiałów reklamowych i promocyjnych
Przygotowywanie projektów infografik i ilustracji graficznych
Tworzenie prezentacji multimedialnych
Współtworzenie identyfikacji wizualnej marki
Współpraca w ramach zespołu projektowego

Wymagania:

Umiejętność sprawnego przedstawienia idei za pomocą grafiki ujętej w nieszablonowych projektach
Posiadanie zmysłu estetycznego i znajomości zasad związanych z projektowaniem
Umiejętność łączenia atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością
Znajomość najnowszych trendów w grafice i typografii
Praktyczna znajomość programów: Adobe Photoshop, Corel Draw, mile widziane InDesign, Flash, Illustrator
Umiejętność projektowania reklamowego wg wytycznych
Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku oraz znajomość zagadnień związanych z DTP,
Dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność za powierzone zadania, kreatywność i dokładność
Umiejętność pracy pod presją czasu i realizacji kilku projektów jednocześnie
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (poparte portfolio)
Znajomość programów 3D - mile widziane

Oferujemy:

Pracę stacjonarną w siedzibie firmy przy ciekawych projektach
Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Pracę w miłym dynamicznym zespole

CV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny proszę przesłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm."