SZUKAJ

Grafik komputerowy

09-08-2015

PLACARD s.c.

Rzeszów

Pełny etat

Firma reklamowa „PLACARD” powstała w 1989 r .
Dostosowując się do nieustannie zmieniających się potrzeb rynku wieloletnią pracą w branży reklamowej z nowoczesnym sposobem myślenia zapewnia naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Tworzymy agencję reklamy potrafiącą sprostać niemal każdemu wyzwaniu.

Opis stanowiska pracy

- odpowiedzialność za opracowanie projektu od koncepcji do realizacji
- projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej (m.in.: ulotki, katalogi, foldery wizerunkowe, banery itp.)
- dbanie o spójność wszystkich materiałów graficznych
- sprawdzanie i przygotowanie projektów do druku

Wymagania

- gotowość do podjęcia pracy na pełny etat – warunek konieczny
- min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- portfolio
- biegła obsługa programów graficznych: Corel Draw, Adobe Design, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator
- znajomość technologii druku
- mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz umiejętność obsługi ploterów drukujących
- kreatywność, zmysł estetyczny
- terminowość i dobra organizacja pracy, niezbędne w równoległej pracy nad wieloma projektami
- umiejętność pracy w zespole

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
1.750,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)