SZUKAJ

Project Manager

13-08-2015

Gamfi

Warszawa

W Gamfi pomagamy managerom realizować cele biznesowe z wykorzystaniem grywalizacji.
Realizujemy projekty, stosując grywalizację do angażowania konsumentów w kampaniach marketingowych lub programach lojalnościowych, a także do zwiększania motywacji pracowników w sprzedaży, rozwoju i szkoleniach.
Pracujemy z największymi firmami w Polsce i globalnymi markami.

Opis stanowiska:

Project Manager będzie odpowiedzialny za realizację projektów oraz utrzymanie uruchomionych aplikacji.

Oczekujemy rozumienia podstaw technologii internetowych, narzędzi badawczych i analitycznych, doświadczenia w korzystaniu z narzędzi projektowych.

Oczekujemy również samodzielności w kreowaniu nowych rozwiązań, jak i systematycznej pracy wdrożeniowej.

Osoba na stanowisku project managera będzie bezpośrednio współpracować z działem odpowiedzialnym za wdrożenia i utrzymanie aplikacji.

Wymagania:
3-5letnie doświadczenie w zarządzaniu projektuji informatycznymi związanymi z wytwarzaniem oprogramowania/serwisów www - wymóg konieczny
znajomość metodyk zarządzania projektami, poparta praktycznym doświadczeniem
dbanie o sprawny przepływ informacji w procesie projektowym
tworzenie wymagań projektowych i dokumentacji funkcjonalnej oraz nadzór ich realizacji
tworzenie i nadzór nad harmonogramem projektu
znajomość narzędzi analitycznych (np Google Analytics), wyciąganie wniosków, przygotowywanie raportów, prezentacji
doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi
nastawienie na osiąganie stawianych celów, sumienność
samodzielność i odpowiedzialność
dobre zarządzanie czasem i organizacją pracy
zainteresowanie nowymi mediami, social media
granie w gry i zainteresowanie rynkiem gier mile widziane :)

Oferujemy:
Dołączenie do ambitnego zespołu pasjonatów wykorzystywania mechanizmów z gier w marketingu i HR.
Ambitne zadania adekwatne do posiadanych umiejętności.
Możliwość szybkiego rozwoju wraz z rozwojem firmy.
Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z wnoszoną wartością do biznesu oraz zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”