SZUKAJ

Dyrektor Zarządzający / Dyrektor Generalny

14-08-2015

Advisory Group TEST Human Resources

Kraków

Advisory Group TEST Human Resources poszukuje kandydatki/ kandydatow na stanowisko :

Wymagania:
Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość branży nieruchomości
Silna motywacja do pracy w firmie, będącej liderem na rynku nieruchomości
Mocne wyspecjalizowanie w jednym z obszarów działalności firmy (np. inwestycje, projekty, kontroling, finanse)
Jasno sprecyzowana wizja swojego stanowiska i rozwoju w ramach firmy
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
Bardzo dobra znajomość MSSF
Umiejętność sporządzania prezentacji, memorandów, prospektów, biznesplanów, doskonała umiejętność operowania językiem w celu prezentacji poszczególnych koncepcji
Kreatywność, wychodzenie z inicjatywą, pewność siebie
Umiejętność strategicznego myślenia, szerokie spojrzenie na biznes
Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia, umiejętność planowania i przewidywania
Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Silnie rozwinięte umiejętności leaderskie
Gotowość do dalszego poszerzania wiedzy
Osobowość biznesowa

Obowiązki:
Współtworzenie oraz realizacja strategii firmy, jej wdrażanie i monitorowanie
Przygotowywanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
Podejmowaniem decyzji dotyczących kierunku rozwoju nowych projektów
Odpowiedzialność za rozwój działalności firmy, w szczególności obszaru, za który osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio odpowiadać (np. inwestycje, projekty, kontroling, finanse itp. w zależności od doświadczenia Kandydata)
Reprezentowanie firmy na zewnątrz
Podpisywanie umów i innych dokumentów formalnych
Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy
Ścisła współpraca z organizacją nadzorującą firmę (Zarząd, Rada Nadzorcza)

Oferujemy:
Możliwość wykreowania stanowiska zgodnego z wizją, doświadczeniem oraz predyspozycjami Kandydata
Miejsce pracy do ustalenia (w zależności od preferencji i dyspozycyjności Kandydata)
Możliwość realnego wpływu na działalność firmy, wprowadzania nowych pomysłów
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o przesłanie CV , LM za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy w LM podać numer ref. : 5227/MA

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".