SZUKAJ

DYREKTOR FINANSOWO - ADMINISTRACYJNY

15-08-2015

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Żarów

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta z Wrocławia – firmie działającej w branży produkcyjnej – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Żarów

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
• zdobyłeś wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse),
• posiadasz praktyczną wiedza z zakresu zarządzania finansami firmy - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
• wykazujesz znajomość przepisów z dziedziny rachunkowości i prawa podatkowego,
• posiadasz umiejętność podejmowanie strategicznych decyzji,
• masz doświadczenie w zakresie obsługi grupy spółek,
• masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowym atutem będzie znajomość języka włoskiego),
• nieobca jest Ci znajomość programu SAP,
• charakteryzujesz się samodzielnością w działaniu, pełną odpowiedzialnością za powierzone zadania.

Obowiązki

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
• kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,
• nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i kontrolowanie realizacji,
• zarządzanie finansami firmy,
• nadzór nad płynnością finansową i bieżącymi płatnościami,
• opracowanie planów finansowych,
• ocena prowadzonych projektów pod względem finansowym,
• przygotowywanie analiz i raportów,
• optymalizacja kosztów operacyjnych,
• optymalizowanie polityki podatkowej,
• kontakty i współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz organami podatkowymi,
• nadzór nad zgodnością procedur finansowych z przepisami prawnymi i podatkowymi,
• nadzór nad pracą działu księgowego.

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zatrudnienie w stabilnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie,
• telefon, komputer.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV z dopiskiem DFA/Żarów

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.