SZUKAJ

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

15-08-2015

People Sp. z o.o.

Warszawa

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeniowej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Oferujemy:

- umowa o pracę
- Warszawa (Wola)

Zadania:

Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującym przepisami,
Sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych: bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych,
Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, VAT-UE i CIT, sporządzanie sprawozdań GUS i NBP,
Inicjowanie zmian do polityki rachunkowości Grupy,
Nadzór nad procedurami księgowymi,
Sporządzanie dokumentacji konsolidacyjnej na potrzeby sporządzania sprawozdawczości skonsolidowanej Grupy,
Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby zarządu oraz grupy,
Współpraca z audytorami,
Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku,
Bardzo dobrą znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych ipodatkowych (VAT i CIT),
Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, cash-flow),
Mile widziana znajomość rachunkowości ubezpieczeniowej,
Mile widziana znajomość systemu finansowo - księgowego SAP,
Mile widziana znajomość cen transferowych,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności aplikacji Excel,
Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikowanie się w codziennej pracy,
Mile widziane osoby z branży finansowej i znajomością kultury dużej organizacji.

Oferujemy:

Umowa o pracę - zatrudnienie bezpośrednie,
Pakiet świadczeń socjalnych,
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wysyłać poprzez przycisk Aplikuj teraz.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.