SZUKAJ

UX Team Manager

19-08-2015

e-point SA

Warszawa

Firma e-point SA to internetowy software house z ustaloną renomą oraz ponad 19-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji.
W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej zostaliśmy nagrodzeni godłem "Inwestor w Kapitał Ludzki".

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wynagrodzenie: 6.000 - 8.000 zł brutto

Nr ref.: 2015_21_UX_Team_Manager

Zakres obowiązków:
nadzór nad jakością oraz terminowością wszystkich projektów realizowanych przez zespół UX składający się z UX Designerów oraz Grafików, zgodnie z obowiązującymi metodykami pracy,
identyfikowanie czynników ryzyka i obszarów wymagających usprawnienia oraz podejmowanie odpowiednich działań korygujących, w tym:
○ kontrola poprawności przebiegu procesu projektowego przy realizowanych przez zespół projektach,

○ bieżące monitorowanie realizacji harmonogramów pracy zespołu (rozdzielanie i koordynowanie zadań, alokowanie zasobów),

○ nadzorowanie realizacji założonego budżetu,

○ raportowanie postępu prac w ramach projektów,

○ nadzorowanie tworzenia dokumentacji projektowej,

○ zapewnianie efektywnej komunikacji w zespole i przepływu informacji między zespołami,

bieżąca pomoc przy tworzeniu briefów projektowych oraz ofert.

Nasze oczekiwania:
wykształcenie wyższe,
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (certyfikat),
dobra znajomość pakietu MS Office,
udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru User Experience i/lub Analityki Biznesowej,
udokumentowane doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu/zespołów - praktyczna znajomość metodyk zarządzania zespołem,
praktyczna znajomość zarządzania procesami,
doskonała umiejętność planowania oraz organizowania pracy pracy własnej i zespołu,
kreatywność, samodzielność, inicjatywa i determinacja w działaniu, zorientowanie na osiąganie celów,
doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Oferujemy:
możliwość twórczego spełnienia w realizacji interesujących polskich i międzynarodowych projektów,
pracę w doświadczonym, interdyscyplinarnym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą i oferujących wsparcie na każdym etapie projektu,
możliwość pracy w metodykach zwinnych,
indywidualną ścieżkę rozwoju,
dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat (umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy),
wynagrodzenie: 6.000 - 8.000 złotych brutto,
pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna w Medicover, oraz rehabilitacja ruchowa w siedzibie firmy,
dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.

Oferty prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz z tematem wiadomości: Nr ref. 2015_21_UX_Team_Manager.

Na zgłoszeniach prosimy umieścić klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.