SZUKAJ

Kierownik

19-08-2015

Grupa Edukacyjna S.A.

Kielce

Freelancer

Zatrudnienie stałe lub umowa o dzieło do wyboru .

Grupa Edukacyjna S.A. pilnie poszukuje osób na stanowisko :

Kierowniczka / Kierownik Redakcji publikacji dziecięcych

ZAKRES ZADAŃ:

Realizacja planu wydawniczego: zarządzanie redakcyjnymi zespołami projektowymi, nadzór nad harmonogramami i budżetami projektów. Zapewnienie jakości i wartości rozwojowych publikacji dziecięcych oraz ich zgodności z założeniami marketingowymi. Monitorowanie rynku wydawnictw dziecięcych, proponowanie nowych rozwiązań i wskazywanie trendów. Zarządzanie zespołem: optymalne wykorzystanie potencjału pracowników, motywowanie, rozwój, wyznaczanie i ocena zadań. Zapewnienie optymalnej współpracy z uczestnikami projektów: marketingiem, autorami, redaktorami, wsparciem technicznym.

NIEZBĘDNE KOMPETENCJE:

Studia wyższe, marketingowe, menedżerskie lub podobne.
Znajomość rynku publikacji dziecięcych.
Doświadczenie w pracy w wydawnictwie o profilu dziecięcym.
Umiejętność zarządzania projektami.
Orientacja na jakość i wynik rynkowy.
Zdolność zarządzania zespołem, także rozproszonym.
Sprawność komputerowa (gł. Excel) i otwartość na technologie multimedialne.
Kreatywność, zaangażowanie i samodzielność.
Silna orientacja na współpracę, łączenie podejść i celów.

NASZA OFERTA:

Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem potencjału i osiągnięć firmy.
Życzliwy i kompetentny zespół.
Wynagrodzenie stałe i premiowe.
Forma współpracy dostosowana do oczekiwań kandydata. Profesjonalne wdrożenie oraz system ocen i wsparcia rozwoju umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz LM za pomocą przycisku Aplikuj Teraz

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatkami / kandydatami .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".