Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

21-08-2015

GOLDENENGINEERS

Warszawa

Pełny etat

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego, specjalizującą się z branży Inżynieryjnej. Nasze działania obejmują obszary: IT, Telecom, Automotive, Construction & Energy, Pharmacy, Aerospace,Shipbuilding, Manufacturing. Posiadam własny serwis, skupiający w jednym miejscu świat fachowców. Łączymy najlepszych specjalistów z czołowymi przedsiębiorstwami inżynieryjnymi.

Jakość, Innowacyjność, Technika - to nasza droga do sukcesu! Zapraszam do rejestracji w naszym serwisie, dedykowanym inżynierom GOLDENENGINEERS . COM

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:
Jeśli...

...nie boisz się wyzwań,
...chcesz z nami budować start up,
...jesteś uparty/uparta,
...dobrze się czujesz w pozyskiwaniu klientów,
...chcesz budować bazę klientów,

aplikuj do nas.

Poszukujemy osoby do naszego zespołu, która w głównej mierze będzie pozyskiwać klientów. Ważne żeby taka osoba czuła się swobodnie w komunikacji, potrafiła dostać się do osoby decyzyjnej w dużych firmach. Nasza praca jest pracą samodzielną, więc "szef nam nie patrzy na ręce". Każdy jest odpowiedzialny za swoje wyniki.

Nasze biuro mieści się na Nowym Świecie. Mamy nie tylko dobry dojazd, ale dobre warunki pracy, motywację oraz niesamowite wsparcie merytoryczne od szefa, więc nie musisz nić wiedzieć o świecie technicznym.

Jeśli interesuje Cię współpraca, daj o sobie znać.

Oferujemy:

Umowa o pracę po stażu


CV z listem motywacyjnym prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj Teraz.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!