SZUKAJ

Dyrektor sprzedaży projektowej

21-08-2015

Creative Center

Łódź

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziesięciu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.
Dla naszego Klienta, lidera na rynku Polskim z branży budowlanej poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Obowiązki:

- Pozyskiwanie dla firmy kontraktów budowlanych – Merytoryczny nadzór nad wycenami i przygotowaniem ofert – Negocjacje warunków umowy – Nadzór nad wykonaniem zamiennych projektów instalacyjnych – Przygotowanie kontraktów do realizacji w zakresie budżetu, limitów środków produkcji i harmonogramu – Analizy przygotowanych budżetów – Budowania pozytywnych relacji z klientami – Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne, instalacje sanitarne lub pokrewne – doświadczenie w branży instalacji sanitarnych na stanowisku kierowniczym – dobra znajomość specyfiki rynku inwestycyjnego w Polsce, w tym branży budowlanej ze szczególnym uwzględnieniem branży instalacyjnej – uprawnienia budowlane w zakresie projektowania i wykonawstwa wewnętrznych instalacji sanitarnych – wysokie umiejętności negocjacyjne – wiedza techniczna z zakresu wewnętrznych instalacji sanitarnych – wiedza w zakresie organizacji projektów i projektowania instalacji sanitarnych – znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- umowa o pracę -atrakcyjny system wynagrodzenia – niezbędne narzędzia do pracy – praca w miłej atmosferze – możliwość rozwoju

CV z listem motywacyjnym prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj Teraz.

Prosimy o załączenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.

*Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.