SZUKAJ

Project Manager

23-08-2015

Rafkom Sp. z o.o.

Łódź

Rafkom is a full service marketing agency, specialising in brand development and affiliate managment.

Working with ambitious organisations, both locally and globally, we consistently deliver cutting edge solutions for any design, web and marketing projects.

We understand the balue of empathy and are light years ahead of the pack in: Direct and email marketing, web design, copywriting, content managment, SEO and sports trading.

Obowiązki:

kompleksowe zarządzanie projektem internetowym:

- prowadzenie działań marketingowych oraz planowanie rozwoju serwisu www

- opracowanie strategii social media

- bieżąca analiza rynku, potencjalnych klientów, trendów

- raportowanie skuteczności przeprowadzonych działań

Wymagania :

bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

doświadczenie w branży marketingu, reklamy, social media lub pokrewnej

doskonała znajomość sieci i trendów w niej panujących

mile widziane mile widziana znajomość narzędzi marketingu internetowego – SEO/SEM, Google Adwords

samodzielność, dobra organizacja pracy i własna inicjatywa

dynamizm i konsekwencja w działaniu

silna orientacja na cel

Oferujemy:

pracę przy ciekawych projektach

możliwość realizacji nowatorskich pomysłów

luźną, nieformalną i pozytywną atmosferę pracy

stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

Wyślij swoje CV poprzez przycisk aplikowania, wpisując w tytule swoje imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 01, poz. 926 z późniejszymi zmianami).