SZUKAJ

GRAFIK KOMPUTEROWY

26-01-2018

Creaktive

Baranowo

Pełny etat

JEŚLI CHCESZ pracować w młodym, dynamicznym zespole
poznać branżę reklamową, poznać metodologię agile marketing

SZUKASZ pracy na pełen etat z możliwością rozwoju
to znaczy, że idealnie trafiłeś!

DOŁĄCZ DO EKIPY CREAKTIVE!

Wymagania

• kreatywność i pomysłowość
• obsługa programów graficznych
• umiejętność pracy pod presją czasu i pracy w zespole
• zdolność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
• doświadczenie udokumentowane portfolio

Obowiązki

• projekty materiałów reklamowych
• projekty stron internetowych
• praca przy tworzeniu wizerunku firm i produktów

Mile widziane
Oferujemy
• stabilną pracę w biurze firmy w Baranowie
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• system nagród indywidualnych
• możliwość rozwoju kompetencji

Nadal się zastanawiasz ?!

Oto 7 POWODÓW BY WYBRAĆ CREAKTIVE:
po 1 ROZWÓJ - regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
po 2 KOMUNIKACJA - otwartość i komunikacja bez barier
po 3 ZESPÓŁ - wsparcie ze strony zespołu
po 4 HOBBY - wspieramy naszych pracowników - kino, teatr, SPA, starty w biegach...
po 5 WIKI - intranetowa baza wiedzy ułatwiająca start i organizująca pracę w firmie
po 6 NOWOCZESNOŚĆ - nowoczesne narzędzia i procesy to podstawa w Creaktive
po 7 DOŚWIADCZENIE - Creaktive to ponad 10 lat doświadczenia w marketingu

Nie zwlekaj! Spróbuj swoich sił, aplikuj już dziś i dołącz do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk Aplikuj teraz

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”