SZUKAJ

Grafik komputerowy

21-09-2015

Sante

Warszawa

Firma Sante A. Kowalski Sp.j. jest czołowym europejskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych typu Granola, jest liderem na rynku polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 40 krajów na świecie. Zatrudnia ponad 800 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów hal fabrycznych. Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superrior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i osobisty, dołącz do naszego zespołu już dziś!
Obecnie do biura w Warszawie, do działu Marketingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

WYMAGANIA:
Doświadczenie w tworzeniu i przygotowywaniu materiałów reklamowych, projektów opakowań
Umiejętność przygotowywania plików do druku
Dobra znajomość jednego z programów InDesign, Photoshop lub Corel
Kreatywność, otwartość i innowacyjność
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
Kreowanie i realizowanie projektów opakowań, katalogów, ulotek, banerów, wizytówek, etc
Wspieranie działu Marketingu i R&D w pracach graficznych

OFERUJEMY:
Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
Szereg wyzwań zawodowych
Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS
Dogodna lokalizacja i bezpłatny parking

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Osoby spełniające wymienione warunki oraz gotowe do odbycia procesu rekrutacji prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".