SZUKAJ

Grafik Komputerowy DTP-

24-09-2015

Agir Art

Katowice

Pół etatu

Poszukujemy kratywnego, sprawnego i szybkiego grafika DTP,
głównie do projektów kalendarzy, katalogów, reklam zewnętrznych, który nie boi się wyzwań :-)

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Minimalne doświadczenie: 3 lata
Praca od zaraz

Opis stanowiska pracy
projektowanie graficzne Photoshop, InDesign, Illustrator, Corel Draw
obróbka fotografii
poszukiwanie nowych inspiracji
prace graficzne związane z przygotowaniem zdjęć do druku i składu publikacji

W zamian oferujemy:
umowę o pracę
pracę w przyjaznej atmosferze
a nasi klienci zapewniają niezapomniane przeżycia :)

Wynagrodzenie:
pół etatu 1200zł na rękę
cały etat 2100zł na rękę

Aplikacje tylko z PORTFOLIO

Wymagania

Wymagania:
min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
doświadczenie poparte Portfolio
doświadczenie w składaniu publikacji drukowanych (DTP) - Indesign
doświadczenie w obróbce zdjęć i przygotowaniu do druku
bardzo dobra znajomość programów Adobe (Photoshop, Indesign)
umiejętność pracy z kilkoma projektami jednocześnie
samodzielność, zaangażowanie, współpraca w zespole
umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacja czasu pracy
wyczucie estetyczne, nieszablonowa kreatywność, komunikatywność

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i link do Portfolio klikając w przycisk: Aplikuj Teraz.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”