SZUKAJ

Staż w Dziale Projektów Strategicznych

27-09-2015

MM Conferences S.A.

Warszawa

Freelancer

MM Conferences S.A. to jedna z największych firm konferencyjno-szkoleniowych w Polsce. Spółka jest operatorem kluczowych marek konferencyjnych na rynku polskim i Europy Środkowo- Wschodniej oraz liderem konferencji w telekomunikacji, mediach, bankowości, ubezpieczeniach oraz energetyce. W MM Conferences wierzymy, że praca, wiedza i zaangażowanie, jak również kreatywność i dzielenie się pomysłami jest środkiem do osiągnięcia celów zarówno jednostki, jak i organizacji. Pracujemy w młodym, ambitnym, otwartym zespole ekspertów i specjalistów. Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres Obowiązków

Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu w zakresie przygotowania konferencji (strona merytoryczna, prelegenci, patroni, partnerzy)
Przygotowywanie pism, wniosków o patronaty, korespondencji, dokumentów
Kontakt z prelegentami oraz partnerami biznesowymi
Wspomaganie działu produkcji w bieżących działaniach
Merytoryczny nadzór nad prowadzeniem strony internetowej projektu

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci studiów zaocznych)
Bardzo dobra organizacja czasu pracy
Wysoka kultura osobista
Dobra znajomość języka angielskiego
Komunikatywność i optymizm
Umiejętność działania pod presją czasu
Konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Płatny staż z możliwością późniejszego zatrudnienia
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach, konferencjach
Pracę w młodym, zgranym i sympatycznym zespole
Bardzo atrakcyjną lokalizację biura przy pl. Bankowym, 50m od stacji Metra Ratusz Arsenał

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".