SZUKAJ

Staż Marketing

27-09-2015

MM Conferences S.A.

Warszawa

Freelancer

MM Conferences S.A. to jedna z największych firm konferencyjno-szkoleniowych w Polsce. Spółka jest operatorem kluczowych marek konferencyjnych na rynku polskim i Europy Środkowo- Wschodniej oraz liderem konferencji w telekomunikacji, mediach, bankowości, ubezpieczeniach oraz energetyce. W MM Conferences wierzymy, że praca, wiedza i zaangażowanie, jak również kreatywność i dzielenie się pomysłami jest środkiem do osiągnięcia celów zarówno jednostki, jak i organizacji. Pracujemy w młodym, ambitnym, otwartym zespole ekspertów i specjalistów. Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

STAŻYSTA W DZIALE MARKETINGU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Opracowywanie treści na portale i strony internetowe
Aktualizacja wpisów na portalach i stronach internetowych
Zbieranie informacji na temat branżowych portali i stron internetowych
Analiza i raportowanie działań
Wsparcie social media
Wsparcie organizacyjne działu marketingu

OCZEKIWANIA

Studenci studiów zaocznych (dostępność od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30- 17:00)
Umiejętność researchu, zbierania i analizowania danych
Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Tzw. lekkie pióro
Dokładność
Kreatywność i samodzielność
Dynamizm w działaniu
Bardzo dobra organizacja pracy
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

Zdobycie doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu
Pracę w gronie profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach, konferencjach
Bardzo atrakcyjną lokalizację biura przy pl. Bankowym, 50 m od stacji metra Ratusz Arsenał

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".