SZUKAJ

Grafik internetowy (Web Designer)

28-09-2015

Polska Press Grupa

Bydgoszcz

POLSKA PRESS GRUPA - niekwestionowany lider w branży wydawniczej. Wydawca i właściciel 20 największych dzienników regionalnych oraz ponad 120 tygodników lokalnych, oraz portali informacyjnych i biznesowych, a także drukarni i agencji prasowych, pilnie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Główne zadania:

Tworzenie reklam oraz innych elementów graficznych na potrzeby Internetu.
Wsparcie działań biznesowych w dostarczaniu koncepcji i wizualizowaniu pomysłów.

Wymagania:

Znajomość pakietu Adobe (Flash, Photoshop, Illustrator)
Mile widziana znajomość InDesign i podstaw html
Kreatywność i znajomość współczesnych trendów tworzenia grafiki na potrzeby internetu
Zmysł estetyczny i znajomość zasad typografii
Zaangażowanie
Umiejętność pracy w zespole
Wysoka motywacja do pracy.
Samodzielność, kreatywność, uczciwość, lojalność, wysoka kultura osobista.
Umiejętność organizowania i planowania pracy własnej

Oferujemy:

pracę w młodym i dynamicznym zespole sympatyczną atmosferę
ciekawe wyzwania kreatywne praca w Bydgoszczy od Pn-Pt w stałych godzinach 8-16

Proces rekrutacyjny będzie składał się z trzech etapów:

Etap I: Selekcji i oceny aplikacji (CV i PORTFOLIO)
Etap II: Próbka pracy (ocena wykonania zleconego zadania)
Etap III: Rozmowa rekrutacyjna

Uprzejmie informujemy, że o zakwalifikowaniu do kolejnych etapów będziemy informowali wybrane osoby

Aplikacje (CV i PORTFOLIO) z podaniem numeru referencyjnego : GI/BY/IX/2015 w treści formularza , prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego .

Klauzula: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).