Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Grafik

28-09-2015

HAYS Poland Sp. z o.o.

Warszawa

Pełny etat

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
HAYS Sale & Marketing General dla domu mediowego poszukuje kandydata na stanowisko:


Grafika.


Jako Grafik będziesz odpowiedzialna/y za kreatywne współtworzenie strategii reklamowych dla kluczowych klientów firmy.

Zakres obowiązków obejmuje projekty dedykowane komunikacji online (newslettery, banery, mailingi, strony docelowe itp.) oraz offline (ulotki reklamowe, plakaty, gazetki). Główny nacisk będzie położony na digital.


Poszukujemy kreatywnej, energicznej osoby z około 2 letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku grafika. Oczekujemy znajomości narzędzi Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign i Flash oraz wiedzy i umiejętności z zakresu UX. Aby z sukcesem realizować zadania Grafika niezbędna jest umiejętność tworzenia infografik, rysowania odręcznego, rysowania na tablecie.


Dom mediowy oferuje pracę w dynamicznym zespole najlepszych specjalistów z branży mediów, realizację projektów dla największych klientów oraz stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o przesłanie CV oraz linku do Portfolio za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o umieszczenie w formularzu nr Ref.: 1065831 .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361


Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!