SZUKAJ

Projektant / Grafik

29-09-2015

Arkus & Romet Group Sp. z o.o.

Dębica

Pełny etat

Firma Arkus & Romet Group
Lider na rynku jednośladów w Polsce
Producent rowerów, skuterów i motocykli marki Romet

poszukuje:

PROJEKTANTÓW ROWERÓW W ZAKRESIE GRAFIKI
i DESIGNU

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w charakterze grafika w środowisku produkcyjnym
Biegła znajomość programów graficznych
Wiedza o obowiązujących trendach rowerowych
Kreatywność twórcza oraz własna inicjatywa
Zaangażowanie i komunikatywność
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność zadaniowa
Bardzo Wysoka Kultura osobista !!!!!!!!!

Oferujemy:

Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Zróżnicowany zakres zadań
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacje (CV i list motywacyjny ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U nr 133 poz. 883 z późn. zmianami)”.