SZUKAJ

Projektant - Grafik Architekt Wnętrz

29-09-2015

F.M.B MARO Sp. z o.o.

Komorniki

Fabryka Mebli Biurowych MARO od 1991 roku pomaga tworzyć doskonałe wnętrza biurowe. Jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła produkcję systemowych mebli biurowych. Od tego momentu pozostaje w branży liderem w dziedzinie innowacji technicznych i wzorniczych.

Jeśli:

Jesteś optymistyczna/y i lubisz ciekawe wyzwania,
Potrafisz wytrwale, z zaangażowaniem i entuzjazmem dążyć do osiągnięcia obranego celu,
Jesteś osobą odpowiedzialną oraz samodzielną w realizacji powierzonych zadań, to prześlij swoją aplikację .

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę
interesującą pracę w przyjaznym otoczeniu na samodzielnym stanowisku przy równoczesnym wsparciu doświadczonych kolegów
stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Zakres obowiązków:

przygotowywanie propozycji katalogów, materiałów promocyjnych i handlowych
tworzenie projektów graficznych
dbałość o szczegóły ekspozycyjne i wizerunek firmy
opieka nad firmową stroną internetową

Wymagania:

wykształcenie wyższe
prosimy o podanie w CV stopnia znajomości programów graficznych 3D – np. 3ds Max, Cinema 4d
prosimy również o podanie stopnia znajomości innych programów graficznych (np. programów AutoCad, Adobe Ilustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Corel)
umiejętność przygotowywania prostych katalogów do druku
umiejętność myślenia koncepcyjnego, poprzedzającego użytkowe prace graficzne
umiejętność tworzenia przekazu graficznego wspierającego cele biznesowe firmy
zdolności plastyczne
poczucie estetyki i wrażliwość na zmieniające się trendy
samodzielność i kreatywność
chęć do pracy i nauki
wysoka kultura osobista
umiejętność pracy w zespole
prawo jazdy kat B

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny oraz portfolio) z nazwą stanowiska w tytule formularza wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”