SZUKAJ

Praktykant w Dziale Szkoleń

04-10-2015

Centrum Doradczo-Szkoleniowe

Gdynia

Freelancer

Celem naszego istnienia jest dostarczenie Klientom profesjonalnych usług w zakresie szkoleń, doradztwa biznesowego oraz pośrednictwa pracy.
Oferujemy uśmiechniętej osobie miejsce na praktyce zawodowej w Dziale Szkoleń. Studenci Psychologii z Uniwersytetu Gdańskiego mogą wykorzystać daną praktykę jako obowiązkową praktykę studencką - mamy podpisaną z UG stosowną umowę.

Wymagania:

• - sprawna obsługa MS Office
• - dokładność i skrupulatność
• - umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej
• - wykształcenie wyższe bądź studenci ostatnich lat

Obowiązki:

• - prace biurowo-administracyjne
• - utrzymywanie relacji z Klientami
• - rejestrowanie zdarzeń do oprogramowania CRM
• - asystowanie przy realizowanych wielu projektach szkoleniowych
• - przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej projektów komercyjnych, akredytowanych i unijnych.

Oferujemy:

• - możliwość zdobycia praktycznych umiejętności realizowania szkoleń
• - zaświadczenie o odbyciu praktyki
• - miłą atmosferę i elastycznie układany grafik

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia swojej aplikacji wraz z podaniem dyspozycyjności za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W temacie prosimy wpisać nazwę: Praktyka w Dziale Szkoleń oraz podać numer referencyjny: PDzSz/2015 .

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 2002 Nr 101 poz. 926).