SZUKAJ

Animator

04-10-2015

Family World

Gdynia

Freelancer

Poszukujemy animatorek czasu wolnego z udokumentowanym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Animator na sali zabaw

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z dziećmi
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność
- miła aparycja
- kreatywność
- mile widziane zdolności artystyczne :-),
- pewność siebie, wysoka kultura osobista,
- dobra organizacja czasu pracy

Obowiązki:

- obsługa klienta,
- kawiarenki,
- prowadzenie urodzin tematycznych dla dzieci z konkursami,
- branie udziału w eventach oraz imprezach tematycznych,
- dbanie o czystość i estetykę swojego miejsca pracy:-)

Oferujemy:

- bezpłatne szkolenie,
- elastyczny grafik pracy,
- możliwość rozwoju,
- pracę w miłym zespole ;)
- atrakcyjny system wynagrodzeń
-umowa o dzieło / zlecenie

Uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz z LM za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.