SZUKAJ

Redaktor

05-10-2015

Smakjam Sp.z o.o.

Warszawa

Smakjam Sp. z o.o., poszukuje pracownika do siedziby firmy w Warszawie na stanowisko :

„Redaktor”

Zakres obowiązków:
adiustacja tekstów lektorskich do programów dokumentalnych
weryfikacja danych merytorycznych
ocena jakości tłumaczeń (zgodność z oryginałem i poprawność językowa)
redagowanie tekstów do krótkich form telewizyjnych (zwiastuny, zapowiedzi)
samodzielne tworzenie krótkich tekstów informacyjnych
ścisła współpraca z tłumaczami i konsultantami oraz z dziełem grafiki i studiem dźwiękowym

Wymagania:
doskonała znajomośćjęzyka polskiego
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
rzetelność i samodzielność
bardzo dobra organizacja pracy
znajomość specyfiki tłumaczeń audiowizualnych będzie dużym atutem

Oferujemy:
ciekawą pracę przy projektach dla wiodących kanałów dokumentalnych
elastyczne godziny pracy

CV i krótką informację o swoich zainteresowaniach, prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.