SZUKAJ

Przewodnik Turystyczny z j. niemieckim

07-10-2015

Cee experts

Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Korporacji, istniejącej i dynamicznie rozwijającej się od wielu lat na rynku Polskim poszukujemy komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów ze znajomością języków obcych.

Zakres obowiązków:

- Pilotowanie zwiedzania Warszawy w języku niemieckim
- Koordynacja i planowanie zwiedzania grupom wycieczkowym

Wymagania:

- J.niemiecki ( poziom zaawaznsowany)
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Umiejętność skutecznej komunikacji

Oferujemy:

Bardzo dobre warunki pracy – praca na pół etatu (elastyczne godziny)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Rozwijanie pasji oraz poznanie ludzi z całego świata

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.