SZUKAJ

Praktykant

07-10-2015

Grupa mBanku SA

Łódź

Pełny etat

mBanku SA oferuje odbycie stażu na stanowisku :

Praktykant/ka w Departamencie
Marketingu Bankowości Detalicznej

Główne zadania:
wsparcie zespołu odpowiedzialnego za organizację eventów dla pionu bankowości detalicznej oraz identyfikację wizualną sieci sprzedaży
wsparcie w akcjach lokalnych, organizowanych w ramach mikromarketingu

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która z zaangażowaniem podchodzi do powierzanych obowiązków, jesteś otwarty na nowe wyzwania, pomysłowy, komunikatywny oraz cechujesz się, dobrą organizacją czasu pracy i umiejętnością współpracy w zespole, to być może czekamy właśnie na Ciebie.

Dodatkowo oczekujemy:
statusu studenta lub absolwentów do dwóch lat po ukończeniu studiów; preferowany kierunek: marketing, zarządzanie
znajomość podstawowych zagadnień z zakresu finansów, marketingu oraz organizacji eventów
bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excela
znajomości języka angielskiego
preferowana dyspozycyjność min.40 godzin w tygodniu

W ramach praktyki oferujemy Ci:
zdobycie doświadczenia pod okiem specjalistów w jednej z najlepszych instytucji finansowych w Polsce oraz poznanie specyfiki pracy w Departamencie
poznanie tajników event marketingu oraz działań z zakresu komunikacji i identyfikacji w placówkach detalicznych
możliwość odbycia płatnych praktyk w pełnym wymiarze godzin
umowę o pracę oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, karta MultiSport, zniżka na naukę języków obcych itd.)
działania szkoleniowo - rozwojowe (szkolenia merytoryczne oraz z kompetencji miękkich)
możliwość rozwoju w ramach mBanku oraz Spółek wchodzących w skład Grupy

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz z LM oraz podaniem w formularzu lub LM nr Ref.: P-DMD-1015 za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałam poinformowana, iż:
mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),