SZUKAJ

Stażysta w Dziale Sprzedaży i Marketingu

07-10-2015

EQ System Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy firmą, która popularyzuje w Europie nowatorskie idee zarządzania oraz dostarcza oprogramowanie biznesowe wspomagające ich implementację. Posiadamy przedstawicielstwa w Hiszpanii, Rosji oraz Ukrainie. Współpracujemy z wiodącymi w świecie dostawcami systemów informatycznych między innymi z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Włoch, Hiszpanii oraz Polski. W naszej ofercie można znaleźć pełne spectrum systemów wspomagających zarządzanie, których wymaga nowoczesna firma, od systemów prognozowania począwszy, poprzez systemy zarządzania produkcją i zarządzania kapitałem ludzkim, a na systemach klasy ERP I BI kończąc. W 25 letniej historii naszej grupy kapitałowej zrealizowaliśmy ponad 600 projektów konsultingowych i wdrożeniowych zarówno dla firm z kapitałem zagranicznym jak i dla najbardziej innowacyjnych polskich przedsiębiorstw. Dołącz do nas, aby pracować dla najlepszych.

Oferta skierowana jest do absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów, zainteresowanych zdobyciem pracy w roli doradcy biznesowego w zakresie zaawansowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie.
Staż odbywa się w oddziale EQ System Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej.

Oferujemy :

Szkolenie w zakresie funkcjonalności informatycznych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem
Szkolenie w zakresie komunikacji interpersonalnej w kontekście budowania i utrzymywania relacji z klientem
Certyfikowane szkolenie z oprogramowania SIMPLE.CRM
Szkolenie z obsługi bazy danych gospodarczych DnB/Bisnode
Dostęp do najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w marketingu internetowym
Pracę z doświadczonym zespołem
Pierwszeństwo w prowadzonych przez Firmę procesach rekrutacyjnych do działu sprzedaży i marketingu

Zakres obowiązków :

Analiza potencjału rynku
Badanie potrzeb biznesowych potencjalnych klientów
Badanie konkurencji
Udział w rzeczywistych procesach handlowych dotyczących systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem klasy ERP / HRM / APS / MES / BI
Udział w opracowywaniu komunikatów marketingowych, materiałów informacyjnych i case-studies ze zrealizowanych projektów
Zarządzanie aktywnościami marketingowymi w Internecie

Wymagania odnośnie kandydatów :

Wysokie umiejętności komunikacyjne
Umiejętność analitycznego myślenia
Samodzielność i dobra organizacja pracy
Chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Zainteresowanie ekonomią i marketingiem
Doświadczenie w redagowaniu tekstów ( copywriting lub inne) będzie dodatkowym atutem

Preferowane kierunki :

Marketing i PR
Organizacja i Zarządzanie
Ekonomia i Ekonometria
Stosunki Międzynarodowe
Analityka Gospodarcza
Finanse i Rachunkowość
Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz, z dopiskiem „MARKETING-STAŻ”

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.