Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Staż w Dziale Marketingu

08-10-2015

Orbis S.A.

Warszawa

Pełny etat

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Środkowo-Wschodniej Europie oferująca 19 000 pokoi w ponad 100 obiektach, jest wyłącznym licencjodawcą marek Accor w 16 krajach. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale Marketingu Hotelu Sofitel Victoria Warsaw zachęcamy do złożenia aplikacji.


Staż w Dziale MarketinguPo odbyciu stażu w Dziale Marketingu będziesz potrafił przygotowywać materiały komunikacyjne dotyczące hotelu oraz poszczególnych projektów, planować komunikację w social media, tworzyć e-newslettery i realizować kampanie emailingowe.

Wymagania:

absolwent lub student studiów zaocznych
zainteresowanie zagadnieniami Marketingu, PR (doświadczenie w tym obszarach będzie dodatkowym atutem)
dobra znajomość j. angielskiego
łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność i kreatywność
zdolności organizacyjne, duża motywacja i możliwość działania pod presją czasu
umiejętność pracy zespołowej
praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

płatny staż w profesjonalnym zespole z możliwością kontynuowania współpracy
możliwość rozwoju zawodowego w największej sieci hoteli w Polsce
możliwość rozpoczęcia kariery międzynarodowej w strukturach sieci ACCOR


Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz, w temacie dodając Numer referencyjny DM/SWV/1015


Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Orbis S.A., spółki zależne oraz spółki powiązane kapitałowo z Orbis S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Brackiej 16 (zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. W przypadku braku zgody, prosimy nie klikać tego przycisku.

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!