SZUKAJ

Social Media Specialist - Płatny Staż

08-10-2015

click apps sp. z o. o.

Kraków

Agencja social media click community i startup click apps oferuje:

staż w dziale social media

Chcesz dołączyć do zespołu specjalistów?
Jesteś aktywny/ aktywna w social media i blogosferze?
Lubisz to i chcesz zająć się marketingiem społecznościowym zawodowo?

WEŹ UDZIAŁ w naszym programie stażowym.

Staż jest cyklem szkoleń w teorii i praktyce. Kontynuacją stażu jest etat w naszej firmie. Czas trwania stażu od 1 do 3 miesięcy w zależności od posiadanego doświadczenia.

Opis stanowiska:

- Wsparcie realizacji kampanii social media dla dużych marek.
- Wyszukiwanie informacji oraz pomoc przy tworzeniu contentu.
- Nabywanie wiedzy i śledzenie trendów w social media.
- Praktyczne wykorzystywanie narzędzi monitoringowych i analitycznych.
- Tworzenie kampanii Facebook i YouTube ADS.

Oferujemy:

- Zatrudnienie oraz indywidualną ścieżkę kariery po zakończonym stażu.
- Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek
- Pomoc przyjaznego i stale się rozwijającego zespółu specjalistów
- Dostęp do fachowej biblioteczki (Marketing).
- Stałą integrację wewnątrz zespołu.
- Udział w spotkaniach branżowych.
- Pracę w przyjaznym, dynamicznie się rozwijającym zespole specjalistów.
- Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego.
- Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa (okolice Dworca Głównego).
- Pracę na nowoczesnym, mobilnym sprzęcie.

Wymagania

- Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
- Zainteresowanie narzędziami social media i najnowszych trendów e-marketingu oraz content marketingu.
- Wyczucie Internetu: wyszukiwanie informacji i umiejętność sprawnego poruszania się po portalach społecznościowych.
- Kreatywność i duże kompetencje komunikacyjne, w tym tzw. “lekkie pióro”.
- Zaangażowanie i inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Czekamy na Twoje CV - Zaskocz nas! :)

Aplikuj za pomocą przycisku Aplikuj Teraz z tematem wiadomości Social Media Staż

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”