SZUKAJ

PR Manager

09-10-2015

dotPR

Poznań

Jesteśmy grupą komunikacji medialnej i oferujemy pełen consulting i kompleksowe działania public relations zarówno w standardowych obszarach, jak i w kanałach nowych mediów.

PR Manager

Opis stanowiska pracy

• Samodzielne planowanie i realizacja kompleksowych działań z obszaru PR dla naszych klientów
• Planowanie i przygotowywanie materiałów prasowych i promocyjnych
• Kreacja nowych pomysłów: standardowych, jak i niestandardowych
• Współpraca z działem grafików, działem sprzedaży oraz zespołem social media
• Utrzymywanie wysokiej jakości relacji z mediami oraz klientami

Oferujemy:

• Pracę w Grupie komunikacji medialnej z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio
• Możliwość samorealizacji, wcielania w życie własnych pomysłów, wysoka samodzielność pracy
• Ciekawe i pełne wyzwań projekty PR
• Współpraca z doświadczonym zespołem projektowym
• Możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój Grupy
• Przyjazne warunki pracy, satysfakcjonujące wynagrodzenie

Wymagania

• Minimum rok doświadczenia w branży PR
• Doświadczenie w bezpośredniej pracy nad realizacją projektów – wymagane przedstawienie przykładowych realizacji czy osiągnięć
• Znajomość rynku mediów
• Wykształcenie wyższe
• „Lekkie pióro” i umiejętność tworzenia materiałów prasowych o zróżnicowanym charakterze – warunek konieczny
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Terminowość, rzetelność, odpowiedzialność
• Kreatywność, inicjatywa, znajomość nowych mediów
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz wykaz przykładowych realizacji/publikacji/osiągnięć z branży PR za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.