SZUKAJ

Copywriter

21-10-2015

Telewizja Polsat Sp. z o.o.

Warszawa

Freelancer

Telewizja Polsat Sp. z o.o. poszukuje kandydatki / kandydatów na stanowisko :

COPYWRITER

Zadania do wykonania:
• pisanie tekstów do zwiastunów o szerokim przekroju tematycznym adekwatnym do aktualnej ramówki stacji,
• pisanie tekstów do wydarzeń typu eventy (festiwale, sport, etc.)
Umiejętności:
• doskonałe władanie językiem polskim
• łatwość poruszania się w krótkich formach przekazu
• kreatywność

Oczekiwania:
• umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
• umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność

Oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy
• współpracę na podstawie umowy o dzieło

Osoby spełniające ww. kryteria, prosimy o przesłanie CV wraz z próbką własnych tekstów oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)".