SZUKAJ

Junior Graphic Designer

26-10-2015

Promoagency Sp. z o.o.

Kraków

PromoAgency – agencja komunikacji marketingowej, która specjalizuje się w kampaniach sprzedażowych, zasięgowych i wizerunkowych. Wypromuje dowolny produkt i usługę w każdym z kanałów komunikacji. Jesteśmy częścią PromoHoldingu, zrzeszającego sześć firm z branży reklamowej dla lepszego współdziałania i efektów.

Zakres obowiązków:
Wsparcie w tworzeniu oryginalnych layoutów stron internetowych opartych o współczesne trendy
Wsparcie w realizacji grafiki na potrzeby kampanii marketingowych: banery reklamowe, newslettery oraz inne elementy graficzne
Współpraca przy tworzeniu aplikacji graficznych
Tworzenie i opracowywanie innych materiałów graficznych

Wymagania:
Znajomość podstaw projektowania graficznego
Posiadania portfolio dotychczasowych prac
Dobra znajomość photoshopa, ilustratora
Kreatywność oraz otwartość na nowe trendy w projektowaniu i reklamie
Podstawowa znajomość zasad usability, UX, typografii
Mile widziana umiejętność projektowania RWD oraz mobile
Pomysłowość i nieszablonowe rozwiązania

Oferujemy:
Staż w dynamicznie rozwijającej się agencji z możliwością zatrudnienia
Częste i kreatywne burze mózgów
Udział w dużych, ciekawych projektach
Współpracę z młodym, kreatywnym zespołem
Możliwość rozwoju

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu pasjonatów, przyślij swoje CV klikając Aplikuj Teraz.