SZUKAJ

Project Manager

02-11-2015

Recruit

Warszawa

Dla naszego Klienta, wiodącego developera aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy :

Programisty iOS.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie :

należała do zespołu programistów i specjalistów mobile przygotowujących rozwiązania na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier. Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne. Tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych.

Obowiązki

Kompleksowe zarządzanie projektami; Organizacja i monitoring pracy zespołu projektowego; Współpraca z działami technicznymi i biznesowymi klienta, mająca na celu sprawną realizację projektu i zadowolenie klienta; Tworzenie dokumentacji projektowej.

Oczekujemy

wyższe wykształcenie z dziedziny zarządzania lub informatyki; doświadczenie w pracy jako kierownik projektów IT; bardzo dobra znajomość branży mobilnej; wiedza z zakresu UX/UI oraz umiejętność projektowania interfejsów graficznych na urządzenia mobilne, mile widziana; doskonałe zdolności organizacyjne; samodzielność i sumienność; bardzo dobra znajomość języka angielskiego; dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów dla operatorów telefonii komórkowej, producentów telefonów lub w dziedzinie marketingu mobilnego.

Oferujemy

wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji; prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych; nieformalną i przyjazną atmosferę pracy; możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)