SZUKAJ

Grafika DTP

02-11-2015

Drukarnia WL

Gdańsk

Drukarnia WL jest firmą funkcjonującą na rynku poligraficznym od 1997 roku. Mimo posiadania jednego z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, hołduje historii druku i kreacji. Łączymy tradycję i sprawdzone rozwiązania z innowacyjnością, nastawieniem na ciągły rozwój, najnowsze technologie, poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań, zarówno produktowych, jak i tych dotyczących metodologii zarządzania.

Grafika DTP

Obowiązki:
techniczne sprawdzanie zewnętrznych projektów do druku
projektowanie do druku, projektowanie opakowań, skład tekstu
sprawdzanie poprawności zaprojektowanych obrysów wykrojników
druk cyfrowy, personalizacja
dobra znajomość Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat Pro
podstawowa znajomość CorelDraw
doświadczenie przy projektowaniu do druku, składzie tekstu oraz przygotowaniu do druku
mile widziane doświadczenie przy projektowaniu opakowań
stałe godziny pracy

Jesteś zainteresowana uszlachetnieniami i projektowaniem do druku, interesuje Cię wzornictwo opakowaniowe, chcesz się rozwijać poprzez udział w szkoleniach - prosimy o składanie aplikacji.

Aplikacje (CV + portfolio) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”