SZUKAJ

Graphic Designer

04-11-2015

Hycom S.A.

Łódź

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone rozwiązania omnichannel commerce. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu członków zespołu oraz zdolnościom technologicznym i integracyjnym budujemy innowacyjne rozwiązania łącząc wszystkie kanały obsługi klienta: internet, aplikacje mobilne, punkty sprzedaży w jedno spójne doświadczenie klienta.
Pracujemy dla dużych organizacji tworząc strategie, optymalizując doświadczenia użytkownika i dostarczając systemy najwyższej jakości, szukając rozwiązań realizujących cele klienta. W dwóch biurach w Warszawie i Łodzi pracuje ponad 150 osobowy zespół dynamicznych, miłych ludzi chcących ulepszać świat e-commerce.

Opis stanowiska:

Współpraca w ramach zespołów UX i Frontend realizujących projekty IT dla największych firm polskich i zagranicznych,
Przygotowywanie projektów graficznych GUI portali, systemów sprzedażowych, app mobilnych, grafiki na potrzeby digital,
Uczestniczenie w spotkaniach projektowych,
Uzgadnianie i analiza wymagań GUI i UX naszych klientów.

Wymagania:

Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
Kreatywność i zaangażowanie,
2-3 letnie doświadczenie w projektowaniu na potrzeby internetu,
Doświadczenie w pracy z pakietem Adobe CC – głównie Photoshop, Ilustrator,
Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,
Dodatkowym atutem będą zainteresowania tematyką UX w rozwiązaniach e-commerce, portalach i aplikacjach mobilnych.

Oferujemy:

Rozwój kompetencji związanych z projektowaniem najlepszych i najbardziej innowacyjnych systemów e- commerce, e-care, e-learning dla największych firm polskich i zagranicznych,
Fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym i doświadczonym zespole,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Prywatną opiekę medyczna,
Dofinansowanie pakietu sportowego,
Ubezpieczenie grupowe.
Hycom. Say Hy to the future.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie LM ,CV wraz z Portfolio(link) za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Hycom SA z siedzibą w Łodzi (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).