Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Specjalista dsMarketingu / Grafik

04-11-2015

MLAMP

Włocławek

Pełny etat

Szukamy Stażystów, którzy rozwiną i spełnią się w roli grafika przez duże G lub specjalisty ds. e-commerce przez duże S.

Jesteśmy dynamicznym i pełnym świeżych pomysłów Teamem sklepu MLAMP.pl - jednym z najszybciej rozwijających się e-shopów z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz w Polsce z siedzibą i salonem oświetlenia we Włocławku. Naszym Klientom oferujemy świetną obsługę i ponad 10 000 wyjątkowych produktów w naszym sklepie.

Oferujemy Tobie stanowisko stażysty na okres minimum 6 miesięcy, pozytywną atmosferę w pracy, marketingową wiedzę na najwyższym poziomie, nowe znajomości i następujące zadania:

>> rozwijanie oferty sprzedażowej sklepu internetowego
>> tworzenie akcji promocyjnych i grafik zarówno na sklepie jak i na portalach social media
>> przygotowywanie i aktualizowanie bazy produktowej sklepu
>> kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami z różnych branż i firm
>> opracowywanie i prezentowanie ofert sprzedażowych

Czego od Ciebie oczekujemy?:

>> proaktywności , komunikatywności i umiejętności pracy w Zespole - szukamy Optymistów :)
>> znajomości pakietu MS Office lub programów graficznych - jeśli znasz je słabo nie martw się - dołączasz do nas żeby się czegoś nauczyć, prawda? :)
>> umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia>> znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym>> mile widziane podstawy HTML, CSS lub SEO / SEM

Co dokładnie oferujemy:

>> interesującą i wciągającą pracę w młodym i kreatywnym Zespole
>> niezależne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie i stałe wsparcie doświadczonego opiekuna>> intensywny rozwój oraz możliwość znacznego podniesienia własnych kwalifikacji zawodowych
>> 6-12-miesięczny staż z możliwością przedłużenia współpracy umową o pracę i jeśli się sprawdzisz - jeszcze lepsze perspektywy :)


Jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie lub możesz kogoś nam polecić - koniecznie prześlij swoje CV ze zdjęciem oraz tytułem formularza MARKETER. Do przesyłanej aplikacji nie zapomnij dołączyć następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia, na rozmowę zapraszamy wyłącznie Wybranych :)=

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!