SZUKAJ

Grafik Komputerowy

04-11-2015

Sputnik

Starogard gdański

Pełny etat

Zadania:
kompleksowe opracowanie projektów graficznych,
projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej
(np. ulotki, katalogi, foldery),
dbanie o spójność wszystkich materiałów graficznych
przygotowanie projektów do druku lub (i) projektowanie layoutów i grafik na potrzeby strony internetowej
współpraca z innymi członkami grupy projektowej przy realizowanych zadaniach

Oczekiwania:
doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku lub (i) do sieci,
bardzo dobra znajomość programów z pakietu ADOBE
(Illustrator, Photoshop, Indesign)
kreatywność,
oryginalność pomysłów,
niebanalne rozwiązania graficzne samodzielne,
twórcze myślenie podczas tworzenia projektów umiejętność łączenia atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością projektów internetowych
znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym:
kompozycja, wyczucie koloru, typografia znajomość najnowszych trendów w projektowaniu interfejsów na potrzeby serwisów - WWW oraz nowoczesnych narzędzi reklamy internetowej zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej dokładność i dobra organizacja pracy, w tym pod presją czasu

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji dynamiczną
pracę w miłym zespole
pracę przy różnorodnych i ciekawych projektach umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i LM za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".