SZUKAJ

Grafik Webdesigner Projektant grafiki

04-11-2015

Bit Masters

Poznań

Freelancer

Poszukujesz okazji do zdobycia doświadczenia, aby w przyszłości łatwiej zdobyć pracę w zawodzie grafika komputerowego?
Chciałabyś sobie dodatkowo zarobić i pogodzić to ze studiowaniem lub innymi zleceniami?
Umiesz dobrze projektować grafikę dla stron internetowych?
W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży informatyczno-reklamowej.

Zakres obowiązków:
• Projektowanie szat graficznych dla stron i sklepów internetowych;
• Projektowanie grafiki reklamowej: logotypów, wizytówek, ulotek, folderów, katalogów, banerów, plakatów, ogólnie pojętej identyfikacji wizualnej;

Oferujemy:
• Dopasowaną do potrzeb liczbę zleceń
• Wynagrodzenie od 80 zł - kilkuset zł na rękę za projekt graficzny dla strony www
• Okazję do zdobycia doświadczenia, praktycznych umiejętności i wzbogacenia swojego portfolio,
• Zarobki wzrastające wraz ze stażem pracy i możliwość zatrudnienia na stałe,
• Elastyczne godziny pracy,
• Możliwość pracy na terenie całej Polski.

Wymagane:
• Umiejętność sprawnego tworzenia szat graficznych i grafiki dla stron internetowych w jednodniowych cyklach zmian/poprawek (wstępny projekt w ciągu 1-3 dni od zlecenia),
• Umiejętność tworzenia grafiki reklamowej, także do druku,
• Wysoka dyspozycyjność (codzienne sprawdzanie poczty),
• Kreatywność i terminowość.

CV wraz z portfolio wykonanych stron/grafik prosimy wysyłać do 6 listopada 2015 r.
W celu przyspieszenia procesu rekrutacji prosimy o opisanie, które z powyższych wymagań spełniasz.