SZUKAJ

Grafik Komputerowy

05-11-2015

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Kraków

Nasz klient to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Unikatowy model biznesowy firmy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę projektowania i wyposażania wnętrz w oparciu o dedykowany proces badawczo-konsultingowy tj. dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności i optymalizacji procesów, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie kandydatów do pracy na stanowisku :

GRAFIK KOMPUTEROWY - INTERNET

Zakres zadań

Projektowanie, opracowywanie materiałów na potrzeby Internetu (filmy video, banery reklamowe, grafiki dedykowane na social media, newslettery, etc), jak również drukowanych materiałów marketingowych (katalogi, ulotki, etc.) adekwatnych do strategii Grupy Nowy Styl i jej marek produktowych.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość Adobe Flash w stopniu pozwalającym na tworzenie animowanych banerów na strony internetowe
• Bardzo dobra znajomość Adobe After Effects w stopniu pozwalającym na tworzenie animacji do filmów promocyjnych (slideshow z fotografii, animacja tekstu, animacja elementów identyfikacji wizualnej, czołówki filmów promocyjnych, belki z napisami)
• Obowiązkowa, bardzo dobra znajomość Adobe InDesign,
• Dobra znajomość Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, CorelDraw,
• Dobra znajomość zagadnień DTP,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w agencji reklamowej,
• Wykształcenie wyższe lub średnie,
• Prawo jazdy kategorii B,
• Kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej w Europie,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Profesjonalne narzędzia pracy,
• Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
• Samodzielne stanowisko z szerokim zakresem odpowiedzialności,
• Dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji - CV i listu motywacyjnego oraz portfolio za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".