SZUKAJ

Specjalista E-commerce

05-11-2015

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Rzeszów

Grafton Recruitment poleca firmę z branży modowej, posiadającą własną platformę e-commerce. Działa w obszarze sprzedaży wysokiej jakości designerskiego obuwia sportowego (Sneakers).
Masz szansę dołączyć do nowopowstałego zespołu mieszczącego się w Rzeszowie i rozwijać polski rynek.

Zakres obowiązków:

zapewnienie działania platformy e-commerce/ sklepu internetowego
rozwijanie i wdrażanie strategii działania platformy w celu podnoszenia atrakcyjności i sprzedaży produktów
zarządzanie pracą trzyosobowego zespołu (Graphic Designer, Customer Service, Social Media Expert)
współpraca z agencjami i konsultantami SEO/SEM
współpraca z dystrybutorami z Arabii Saudyjskiej

Wymagania:
3+ lata doświadczenia w obszarze e-commerce w sprzedaży detalicznej, mile widziana branża modowa
zaawansowana znajomość języka angielskiego C1
doświadczenie w pozycjonowaniu stron oraz SEM/SEO
zarządzanie platformą e-commerce
umiejętność zarządzania zespołem
kreatywność
wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferta:
możliwość rozwoju w obszarze e-commerce i zarządzania zespołem
praca w międzynarodowym środowisku
niekorporacyjna, pozytywna atmosfera pracy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym ,,6-13-35494 " za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".