SZUKAJ

Praktykant

07-11-2015

Forte PR

Poznań

Forte PR planuje i realizuje strategie public relations wspierające działalność klientów poprzez kształtowanie ich pozytywnego wizerunku wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Przez działania public relations wzmacniamy pozycję rynkową klientów, ułatwiamy komunikację wewnątrz firmy, a także zapobiegamy kryzysom.

Praktykant

Zadania:
- przygotowywanie informacji prasowych, raportów oraz materiałów promocyjnych
- aktualizacja baz danych
- kontakt z mediami
- research

wymagania:
- komunikatywność
- lekkie pióro
- kreatywność
- dobra organizacja pracy
- znajomość pakietu MS Office

oferujemy:
- możliwość rozwoju
- wsparcie zgranego zespołu
- zaangażowanie w duże projekty
- po zakończeniu praktyk wystawiamy indywidualne referencje

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.